Онлайн нарада з представниками територіальних громад Покровського району, які опікуються соціальними питаннями.

01.03.2024 в 15:39

01 березня 2024 року в Покровській районній державній адміністрації в режимі відео конференції пройшла нарада з представниками територіальних громад Покровського району, які опікуються соціальними питаннями. Начальник управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації Надія Масло розповіла, що до райдержадміністрації звернулась ГО «Проліска», яка вже декілька років займається соціальним перевезенням та медичною евакуацією мешканців прифронтових територій. Вони пропонують безкоштовно організовувати підвезення людей до найближчих населених пунктів задля отримання соціальних благ.

Другим питанням було розглянуто допомогу постраждалому від обстрілів населенню від Міжнародного комітету порятунку в Україні (IRC). Гуманітарна організація пропонує соціальну, психологічну, юридичну та медичну допомогу вразливим верствам населення та особам, які постраждали від насильства, а також організовує тренінги та індивідуальні курси для дітей та дорослих.