Онлайн нарада з гуманітарного реагування в Донецькій області

19.06.2024 в 11:03

18 червня 2024 року під головуванням віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук відбулася онлайн нарада з гуманітарного реагування в Донецькій області.
Основна тема, яка обговорювалася під час наради – водопостачання та підготовка до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років в Донецькій області. Зокрема, розглянули проведення осінньо-зимового періоду 2024-2025 років у Білозерській міській та Новодонецькій селищній територіальних громадах.
Звернули увагу також і на облаштування об’єктів критичної інфраструктури резервними джерелами електроживлення та надання фінансової підтримки релокованим закладам охорони здоров’я.
Ще одним, не менш важливим питанням, було розглянуто звернення Лиманської міської військової адміністрації щодо неможливості подання заяви власниками зруйнованого житла про надання компенсації.