[bvi]
  • Українська
  • English

Онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності»

10.01.2024 в 9:20

У партнерстві з Міністерством молоді та спорту України у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу розроблено онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності», спрямований на формування української національної та
громадянської ідентичності у населення, підвищення рівня знань про історію боротьби за незалежність України, волонтерські рухи, поглиблення знань з новітньої історії України – її європейський вибір.
Курс створений для вчителів з історії, фахівців із виховної роботи, громадських та волонтерських організацій, які залучені до реалізації проєктів у сфері національнопатріотичного виховання.
Він стане у пригоді й тим, хто хоче підвищити власний рівень знань про історію України, поглибити власні знання з новітньої історії, сучасних процесів державотворення та розвитку українського громадянського суспільства.
Слухачі курсу дізнаються про: становлення української національної ідентичності через подолання російських міфів;подолання байдужості, меншовартості;формування активної громадянської позиції;
українське волонтерство.
Зареєструватись на курс можна за посиланням:
https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-046+Nov2023/about

print