Обласна нарада, щодо питання загибелі посівів сільськогосподарських культур внаслідок заморозків, що відбулися на початку травня

15.05.2024 в 21:59

15 травня 2024 року під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Бойка, за участю представників департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації, в режимі онлайн пройшла робоча нарада, на якій було розглянуто питання загибелі посівів сільськогосподарських культур внаслідок заморозків, що відбулися на початку травня.

Під час наради було зазначено, що заморозки на поверхні ґрунту та у повітрі призвели до загибелі та значного пошкодження озимих та ярих зернових культур, овочевих та технічних культур, а також плодово-ягідних насаджень.

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Бойко наголосив на необхідності допомоги аграріям за рахунок державних коштів, налагодженні взаємодії з Мінагрополітикою, а також на проведенні невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, у тому числі на визначенні обсягів втрат аграріїв та площ пересіву.