Нарада з управлінням з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації

02.02.2024 в 13:51

02 лютого 2024 року голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв провів робочу нараду з начальником управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації Артуром Насібяном. На зустрічі також були присутні заступники голови райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення та начальники військових адміністрацій (в режимі онлайн).
Під час розмови було обговорено питання подальшої взаємодії між управлінням з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації та Покровською райдержадміністрацією, районною військовою адміністрацією, а також територіальними громадами Покровського району.