Нарада щодо евакуації цивільного населення

12.03.2024 в 19:25

Сьогодні, під керівництвом заступника Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Буслика, відбулась попередня узгоджувальна нарада щодо евакуації цивільного населення.

Під час доповіді керівників Рівненської та Волинської ОДА було визначено наявність місць розташування для евакуйованих осіб, їх прийом та умови майбутнього проживання.

Також, на порядку денному розглянули питання переміщення Покровського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя». Наразі кількість отримувачів реабілітаційних послуг становить 37 осіб, з них: 21 дитина з інвалідністю та 16 осіб з інвалідністю з дитинства.

У підсумку 65 осіб надали згоду на евакуацію, з яких 22 вихованці та 41 особа – члени родин, а також 2 працівники центру.

Донецька облдержадміністрація звернулась до Закарпатської ОДА з проханням про розселення родин вихованців центру на Закарпатті з можливістю отримання реабілітаційних послуг.