Міжнародний день волонтера

05.12.2023 в 12:49

Шановні волонтери! Дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем волонтера! Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто за покликом серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях. В умовах війни, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Дякуємо всім, хто в цей нелегкий час присвячує свій талант, енергію та проявляє милосердя до інших і нічого не чекає натомість.

Щиро бажаємо усім вам, людям доброї волі, міцного здоров’я, мирного неба, витримки та стійкості духу у вашій благородній справі. Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших, нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашої України!

Разом до Перемоги! Все буде Україна!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,