[bvi]
  • Українська
  • English

МАНДРІВКА ЗА ПЕРЕМОГОЮ

19.03.2019 в 14:53
18 березня 2019 року в селищі Новоекономічне урочисто привітали зразковий хореографічний колектив «Натхнення», який з 15 по 17 березня 2019 року взяв участь у міжнародному конкурсі «World of talents», що проходив у Львівському державному університеті естетичного виховання молоді.
Колектив «Натхнення» привіз із собою дипломи та кубки за зайняті перші та друге місця, а також сертифікати на участь в конкурсах у містах Одеса та Буковель, що пройдуть цього річ у квітні-травні.
А головною нагородою стало Гран-прі – кубок та сертифікат на поїздку до Болгарії, як одному з найкращих колективів, адже танок «Вишиваночка» та «Сонце нам сяє» полонив серця не тільки українців, а й конкурентів з сусідніх держав.
Заступник голови Покровської районної ради Володимир Руденко, начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Червінчак, голова Покровського райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Тетяна Скорик, секретар Новоекономічної селищної ради Людмила Трубіна, культпрацівники Новоекономічного центру культури та дозвілля та його керівник – Любов Кобець щиро привітали переможців та подарували квіти і солодощі.
Батьки дітей – вихованців колективу «Натхнення» висловлюють вдячність голові районної ради Михайлу Костюку, голові райдержадміністрації Анатолію Шишку, Новоекономічній селищній голові Тетяні Хлопяник за фінансову допомогу в організації поїздки та незмінному керівнику колектива «Натхнення» – Ларисі Рясик – завдяки її професіоналізму діти змогли досягти таких результатів та отримати визнання на міжнародному рівні.
print