[bvi]
  • Українська
  • English

Легалізація трудових відносин потребує розуміння всіх громадян

28.08.2019 в 10:53

 

Дотримання вимог чинного законодавства з легалізації трудових відносин між найманими працівниками та роботодавцями є одним із пріоритетних завдань органів податкової служби.
Працівниками Покровсько-Добропільського управління постійно проводиться роз’яснювальна робота, у т.ч. у Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій, щодо донесення до діючих та потенційних роботодавців, працівників та інших верств населення інформації щодо необхідності офіційного працевлаштування.
На цей раз такий захід проведено фахівцями Олександрівської ДПІ. Відвідувачів довели основні месседжі з питань легалізації заробітної плати, відповіли на запитання громадян, що виникли, та роздали їм друковану продукцію.
Шановні громадяни! Легалізація найманої праці сьогодні є надважливим і гострим питанням, яке потребує розуміння всіх громадян. Тільки офіційно оформлений найманий робітник може бути соціально захищеним, а утримані з легальної заробітної плати податки зможуть бути використані для своєчасного фінансування відповідних статей витрат району й держави, а також для соціальних виплат.

print