[bvi]
  • Українська
  • English

Крокуємо разом до майбутньої професії

14.08.2020 в 9:12

12 серпня фахівці відділу профорієнтації Покровського міського центру зайнятості Донецької області відвідали Молодіжний центр «Junior Trackers». Літні канікули в самому розпалі: школярі відпочивають та набираються сил.

Захід пройшов у захоплюючій змагальній атмосфері. Діти були розділені  на дві команди, їм пропонувались різні завдання профорієнтаційного спрямування: відеозавдання, фотозавдання, брейн-запитання, які дозволяють тренувати увагу, пам’ять, розширюють професійний світогляд. Учні міркували про свої майбутні професії, дискутували та розповідали про професії своїх батьків, розгортали яскравий «килим мрій та бажань».

Турнір привернув увагу до проблеми професійної самореалізації молоді, розширив уявлення про світ робітничих професій. Учні отримали багато цікавої та корисної інформації про професії, сучасний ринок праці. Їм є про що мріяти та на що орієнтуватись. А центр зайнятості завжди надасть допомогу.

По завершенню заходу всі учасники отримали нагороди – солодкі подарунки від центру зайнятості, а фахівці центру зайнятості – подяку за чудовий профорієнтаційний захід. Спільна робота служби зайнятості та молодіжного центру є дуже корисною, адже профорієнтаційні заходи – це перші кроки на шляху до професійного майбуття.

print