[bvi]
  • Українська
  • English

Конкурс проєктів, спрямованих на ветеранів АТО/ООС.

03.08.2021 в 11:43

Програма реінтеграції ветеранів IREX оголошує конкурс проєктів для місцевихукраїнських громадських організацій, спрямованих на підтримку ветеранів АТО/ООС. Конкурс має на меті  надати підтримку у працевлаштуванні та професійному навчанні ветеранам, у тому числі найбільш вразливим групам ветеранів та забезпечити розширення доступу ветеранів до спроможних і чуйних психосоціальних послуг.

  • Дедлайн 10 серпня

 

Більшдетальніше за посиланням:https://bit.ly/3lgdusO

 

Стартував Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку».

З нагоди 30-ї річниці незалежності України Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» .

Спів організаторами заходу виступають Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України,  громадська організація «Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення».

Основною метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання, зокрема шляхом заохочення до науково-дослідноїроботи з проблематики соціальноговідповідальноговеденнябізнесу.

До участі в Конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти, аспіранти та молоді вчені України (віком до 35 років включно).

Для участі у Конкурсі, конкурсант подає: 1) конкурсну роботу; 2)  заявку на участь в Конкурсі (в довільному форматі); 3) відскановану копію підписаної рецензії наукового керівника (якщо конкурсант не має наукового ступеню).

Вимоги до оформлення конкурсної роботи:

  • обсяг – 5-10 сторінок при форматі сторінки А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова;
  • поля: верх, низ та праве – 20 мм, ліве – 25 мм;
  • шрифт – TimesNewRoman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal;
  • перший рядок – (шрифт напівжирний курсив, вирівняний по правому боку) прізвище та ініціали автора, другий рядок – (шрифт курсив, вирівняний по правому боку) курс навчання та заклад вищої освіти або наукова установа;
  • наступний абзац – (шрифт напівжирний всі прописні літери, вирівняний по центру) назва конкурсної роботи; далі – текст роботи, що вирівняний поширині з відступом зліва  1,5 см.

Робота має бути виконана самостійно та на відповідному науковому рівні.

Мова роботи – українська.

Термін подання конкурсних робіт – до 30 вересня 2021 року.

За додатковою інформацією завертатися до організаційного комітету конкурсу: Сошников Антон Олександрович (тел. 0955031091, ел.адреса: uccplec@gmail.com), Санченко Алевтина Євгенівна (тел. 0973785236, ел. адреса: alla.sanchenko@ gmail.com).

Більш детальніше за посиланням: https://bit.ly/3rLde6l

print