[bvi]
  • Українська
  • English

Конференція-тренінг для лідерів учнівського самоврядування Покровського району

20.02.2019 в 13:20

«Вчимося думати та читати критично» , саме за такою темою пройша конференція-тренінг для лідерів учнівського самоврядування Покровського району 19 лютого, яку підготувала і провела досвідчений педагог, керівник гуртка районного Будинку дитячої творчості  «Народні джерела»– Калашник Наталія Іванівна разом з вихованкою гуртка Ольгою Суботіною.

Ця тема виявилась дуже актуальною та цікавою не тільки для лідерів-учасників конференції, а й для їх наставників – педагогів-організаторів шкіл, які теж активно долучились до роботи в групах, де  обговорили: що таке «інформація», що означає і як важливо «критично мислити» та чи варто бути поінформованою людиною. Вчились відрізняти достовірну інформацію від фейкової,  складати кластери, «інтелект-карти», користуватись графічним організатором «риб’яча кістка», «дерево припущень», читати з маркуванням тексту, «дивитись телевізор», оцінювати інформацію з інтернету, правильно працювати з сайтами,а головне- вчились мислити критично.

Адже в наш час покоління Y і Z,серед невпинного потоку інформації дуже важливо вибрати головне, необхідне саме тепер. Уміння вибрати найголовніше – запорука успіху, бо майбутнє відкривається тільки для того, хто зуміє критично осмислити отриману інформацію і вибрати власний план щодо її реалізації. Це можуть зробити тільки ті люди, які здатні критично мислити, такого висновку дійшли учасники конференції.

Адміністація КПНЗ «РайБДТ»

print