Керівництво та колектив Покровської районної державної адміністрації, районної військової адміністрації вітає з Днем народження голову Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Сергійовича Філашкіна!

14.06.2024 в 13:27

Шановний Вадиме Сергійовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

Ваша діяльність щодо зміцнення та захисту Донеччини, вирішення нагальних проблем є сьогодні вкрай необхідною та важливою, а Ваш високий професіоналізм та відданість своїй справі викликають повагу і вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати та спілкуватися з Вами.

Ми впевнені, що у Вас вистачить сил, рішучості та невичерпної енергії для подолання сьогоденних викликів.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, сімейного щастя, злагоди та добробуту у вашій оселі!

Разом до Перемоги!