Історичне рішення: Лідери ЄС підтримали початок переговорів про вступ України.

15.12.2023 в 10:50

14 грудня, лідери Європейського Союзу на саміті в Брюсселі ухвалили історичне рішення про надання Україні статусу країни-кандидата на вступ до ЄС.

Ця історична подія є яскравим свідченням того, що європейська спільнота підтримує українців в їх боротьбі за свободу та незалежність, доводить, що жертовність нашого народу, який обрав шлях до євроінтеграції не даремна.

Це рішення є результатом рішучого кроку, який зробила наша держава 28 лютого 2022 року, коли подала заявку на вступ до ЄС. За цей час Україна зробила значний прогрес у реформуванні своєї економіки та політичної системи, щоб відповідати стандартам ЄС. Це здобуток усього українського народу, Президента України Володимира Зеленського, політичних сил, дипломатії, наших відважних воїнів.

Вітаємо всіх українців з цим історичним рішенням! Сьогодні ми ще на один крок стали ближче до вступу в ЄС!

Працюємо далі! Переможемо! Слава Україні!

Покровська райдержадміністрація, районна військова адміністрація, Покровська районна рада.