[bvi]
  • Українська
  • English

Інформація для представників бізнесу

17.01.2020 в 11:31

Інформація для представників бізнесу

Інформуємо, що Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.
Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:
– отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі – R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;
– отримати інформацію про існуючі українські R&D;
– переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;
– зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;
– налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.
Анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7.
Опитування проводитиметься до 31 січня 2020 року. В ньому можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь- якої форми власності.

print