[bvi]
  • Українська
  • English

Інформація з питань пенсійного забезпечення громадян та діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

30.08.2022 в 15:22
Відбудеться онлайн-заняття «Школи майбутнього пенсіонера»
06 вересня 2022 року відбудеться онлайн-заняття «Школи майбутнього пенсіонера» з 11.00 до 12.00 .

На занятті ви дізнаєтесь про:
Можливості вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Способи авторизації на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Підключайтесь за посиланням ➡️ https://meet.google.com/itd-xxsd-frg . Реєстрація учасників заняття – з 10.30 до 11.00.

ЯК ПЕРЕГЛЯНУТИ НАБУТИЙ СТРАХОВИЙ СТАЖ НА ВЕБПОРТАЛІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
з 10 червня 2021 року в Україні розпочався поступовий перехід на електронний облік трудової діяльності, запровадженні електронні трудові книжки. Це цифровий аналог паперової трудової книжки.

Роботодавці, застраховані особи, фізичні особи – підприємці, самозайняті особи, направляли в електронній формі відомості про трудову діяльність до Пенсійного фонду через вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua.

Після перевірки та опрацювання Пенсійним фондом України даних та внесення їх до Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування формується електронний варіант трудової книжки.

Інформація про трудову діяльність сформована на підставі звітних даних з персоніфікованого обліку та містить такі реквізити:
– дата запису;
– місце роботи;
– тип запису (прийняття на роботу або звільнення з роботи);
– підстава припинення трудових відносин тощо.

Як переглянути свою електронну трудову книжку

до особистого кабінету на порталі електронних послуг Пенсійного фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), банківської картки (BankID), електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) або використовуючи «Дію.Підпис».
Оберіть в лівому боковому меню пункт «Електронна трудова книжка».

У разі, якщо особа або її страхувальник надавали скановані копії документів про трудову діяльність, результат оцифрування можна переглянути на вкладці «Відцифрована ЕТК».

Уникайте ризиків втрати чи пошкодження паперової трудової книжки та документів про трудову діяльність! Завантажуйте сканкопії на вебпортал Пенсійного фонду України.

Як завантажити скановані копії трудової книжки на вебпортал Пенсійного фонду України? https://www.facebook.com/dn.pfy/photos/1967953726747994

Відеоінструкція «Як завантажити дані до електронної трудової книжки?»
https://www.facebook.com/dn.pfy/videos/2624111067721946

#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #Електронна_трудова_книжка #Витяг_з_ЕТК #страховий_стаж #Вебпортал #Донеччина

Вічна пам’ять
Дякуємо нашим захисникам за новий день життя
print