[bvi]
  • Українська
  • English

Інформація з питань пенсійного забезпечення громадян та діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

17.06.2023 в 11:38
16 червня 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області профінансовано:
3387,5 млн грн на пенсійні виплати;
Пенсії через банківські установи профінансовано по 18 червня, через відділення поштового зв’язку – по 21 червня.
168,1 млн грн на пенсійні виплати військовослужбовців;
27,6 млн грн на житлові субсидії та пільги за травень;
236,4 млн грн на страхові виплати, в тому числі:
– 15,8 млн грн на оплату лікарняних;
– 0,1 млн грн на сторонній догляд та медичні послуги.
Возможно, это изображение деньги и текст
ЖИТЛОВІ ПІЛЬГИ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ
Статтею 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3551-XII визначені пільги, що надаються учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них.
Перелік осіб, які належать до учасників бойових дій, закріплений у статті 6 цього закону – https://is.gd/wOmOxp.
Серед усіх пільг, на які мають право учасники бойових дій, встановлено знижки на оплату житлово-комунальних послуг, у т.ч.:
-75-процентна знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю);
– 75-процентна знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим балонним газом для побутових потреб в межах середніх норм споживання.
-75-процентна знижка вартості палива, у тому числі рідкого, у межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення.
Площа житла, на яку нараховується 75-процентна знижка плати за зазначені послуги визначається в максимально можливому розмірі в межах загальної площі житлового приміщення (будинку) згідно з встановленими нормами користування (споживання), незалежно від наявності в складі сім’ї осіб, які не мають права на знижку плати. Якщо в складі сім’ї є особи, які мають право на знижку плати в розмірі, меншому ніж 75 процентів, спочатку обчислюється в максимально можливому розмірі 75-процентна відповідна знижка плати.
Пільги щодо плати за житло, комунальні послуги та паливо надаються учасникам бойових дій та членам їх сімей, що проживають разом з ними, незалежно від виду житла чи форми власності на нього.
Для сімей, що складаються лише з непрацездатних осіб, надається 75-процентна знижка за користування газом для опалювання житла на подвійний розмір нормативної опалювальної площі (42 кв. метри на кожну особу, яка має право на знижку плати, та 21 кв. метр на сім’ю);
Учасникам бойових дій у період Другої світової війни, яким виповнилося 85 років і більше, надаються пільги у розмірі 100% знижки за користування житлом (квартирна плата), комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим газом для побутових потреб, вартості палива, у т.ч. рідкого, у межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення.
Відеороз`яснення щодо нарахування та виплат субсидій та пільг органами Пенсійного фонду України – дивіться за посиланням https://is.gd/vAlP3S.
Як подати заяву на житлову субсидію чи пільгу через вебпортал електронних послуг Пенсійного Фонду України https://portal.pfu.gov.ua/, – за посиланням https://is.gd/cfmjlA
Возможно, это изображение текст
20 червня 2023 року з 10.00 до 11.00 відбудеться “Пряма телефонна лінія” заступника начальника Головного управління Ольги Анатоліївни ЗРОЖЕВСЬКОЇ за телефоном 068 868 65 66.
Дивіться графік «прямої телефонної лінії» керівництва та керівників структурних підрозділів Головного управління за посиланням https://bit.ly/41msxUz.
Возможно, это изображение текст «пряма телефонна линя заступника начальника головного управлння ольги зрожевсько" PORS 5 JKL TUV 20 червня 2023 року 10.00 до 11.00 +38 (068) пфу украни фонд пенсйний 66 головне управлиння пенсийного фонду украϊни в донецький област»
ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ❗️
Перегляньте повідомлення про результати прийнятих рішень щодо призначення / непризначення / відмову у призначенні житлових субсидій в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua:
1)Авторизуйтеся в особистому кабінеті на порталі ПФУ за допомогою банківської картки (ID.GOV.UA) або КЕП (кваліфікованого електронного підпису).
2)В лівому боковому меню оберіть вкладку «Мої повідомлення».
3)У вікні, яке зʼявиться на екрані, перейдіть у «Індивідуальні повідомлення» та ознайомтесь з текстом повідомлення про прийняте рішення щодо житлової субсидії.
У разі виникнення запитань, звертайтеся за консультаціями за телефонами «гарячої лінії» Головного управління: 0 800 400 870, 0 800 406 360, 0 800 406 370
Як авторизуватися на вебпорталі Пенсійного фонду дивіться за посиланням – https://bit.ly/3JNZzGH
Контакти Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
Дізнавайтеся першими актуальну інформацію з питань пенсійного забезпечення, субсидій та пільг, страхових виплат на вебресурсах Головного управління: фейсбук – https://www.facebook.com/dn.pfy , телеграм – https://t.me/PensFond_dn, ютуб-канал – https://www.youtube.com/@gu_pfu_dn
Возможно, это изображение текст
print