Інформація з питань пенсійного забезпечення громадян та діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

07.06.2023 в 10:02
ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ, ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ
07.06.2023 на території Донецької області працюватимуть наступні поштові відділення, де можливо отримати пенсійні виплати, субсидії, пільги та страхові виплати.
Перелік за посиланням  https://is.gd/RJlWHe
Возможно, это изображение текст
06 червня 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсійних виплат червня.
На пенсійні виплати спрямовано 819,0 млн грн
Пенсії через банківські установи профінансовано по 06 червня, через відділення поштового зв’язку – по 10 червня.
На пенсійні виплати військовослужбовців спрямовано 168,1 млн грн.
На страхові виплати спрямовано 226,2 млн грн в тому числі:
– 5,7 млн грн на оплату лікарняних;
– 0,1 млн грн на сторонній догляд та медичні послуги.
Возможно, это изображение деньги и текст
ОЦИФРУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ СПРАВ
Оцифрування пенсійних справ дає можливість отримати доступ до своєї пенсійної справи онлайн або в будь-якому сервісному центрі Пенсійного фонду України незалежно від місця проживання.
Після оцифрування пенсійна справа доступна в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua).
Станом на 1 червня 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області оцифровано 405,9 тис. пенсійних справ.
Возможно, это изображение текст

УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ – НА ВАРТІ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН

Відповідно до статті 101 Конституції України Уповноважений Верховної Ради України з прав людини здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав та свобод людини і громадянина.
Дивіться інформацію з яких питань та яким способом можна звернутися до Омбудсмена