[bvi]
  • Українська
  • English

Інформація з питань пенсійного забезпечення громадян та діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

14.05.2023 в 14:06
ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ, ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ
13.05.2023 на території Донецької області працюватимуть наступні поштові відділення, де можливо отримати пенсійні виплати, субсидії, пільги та страхові виплати.
Перелік за посиланням – https://bit.ly/3nWL76E
Возможно, это изображение текст
12 травня 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсійних виплат травня та страхових виплат.
На пенсійні виплати спрямовано 2576,6 млн грн.
Пенсії через банківські установи профінансовано по 14 травня, через відділення поштового зв’язку профінансовано по 19 травня.
 На пенсійні виплати військовослужбовців спрямовано 168,9 млн грн.
На субсидії та пільги за квітень 2023 року спрямовано 111,3 млн грн.
На страхові виплати спрямовано 229,5 млн грн (в тому числі 10,8 млн грн на оплату лікарняних).
Возможно, это изображение деньги и текст
11 травня 2023 року відбулася «пряма телефонна лінія» начальника управління з питань виплат Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Ляшової.
Додзвонювачам були надані фахові консультації щодо порядку оформлення, призначення, перерахунку та виплати пенсій, житлових субсидій та пільг, страхових виплат, а також практичні поради щодо отримання послуг дистанційно за допомогою електронних сервісів Пенсійного фонду.
Онлайн-сервіси Пенсійного фонду України – це зручно, якісно, безпечно. Реєструйтесь на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua
Возможно, это изображение 5 человек и текст
ВИДИ ПІЛЬГ З ОПЛАТИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ: ХТО МАЄ ПРАВО
Види пільг з оплати житлово-комунальних послуг визначені Порядком надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389.
Громадяни можуть отримати пільги з оплати наступних послуг:
– користування житлом (квартирна плата, плата за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій);
управління багатоквартирним будинком, комунальних послуг (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення, тепло- та електропостачання, природний газ (у тому числі послуги з транспортування, розподілу та постачання), централізоване опалення, вивезення побутових відходів);
користування твердим побутовим паливом, скрапленим газом.
Право на пільги за соціальною ознакою згідно з чинним законодавством мають:
особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дружини (чоловіки) та опікуни (на час опікунства) дітей померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; сім’ї, які мають дитину з інвалідністю, інвалідність якої пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи; діти, потерпілі від Чорнобильської катастрофи тощо;
учасники війни; особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдови (вдівці) та батьки померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
– батьки та члени сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків; особи, звільнені зі служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років та які стали особами з інвалідністю під час виконання службових обов’язків;
 -багатодітні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, у яких не менше року проживають троє або більше дітей, сім’ї, у яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування;
пенсіонери, які раніше працювали педагогічними, медичними та фармацевтичними працівниками, фахівцями із захисту рослин, працівниками бібліотек у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у них;
пенсіонери, які раніше працювали в державних та комунальних закладах культури, закладах освіти сфери культури у сільській місцевості і селищах міського типу і проживають у них;
До членів сім’ї пільговика під час надання пільг належать особи, на яких поширюються пільги: дружина (чоловік); їх неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства I та II групи або особами з інвалідністю I групи; непрацездатні батьки; особа, яка перебуває під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом з ним.
 Житлові пільги надаються з урахуванням доходів громадян і призначаються на 12 місяців від місяця, коли таке право виникає. Після закінчення цього періоду уповноважений орган визначає право пільговика на отримання пільг на наступний період.
 Роз`яснення щодо нарахування та виплат субсидій та пільг органами Пенсійного фонду України – у посиланні https://is.gd/vAlP3S.
 Більше актуальної інформації – на нашому телеграм-каналі https://t.me/PensFond_dn Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.
Возможно, это изображение текст
16 травня 2023 року з 10.00 до 11.00 відбудеться “Пряма телефонна лінія” заступника начальника Головного управління Ольги Анатоліївни ЗРОЖЕВСЬКОЇ за телефоном
068 868 65 66.
Дивіться графік «прямої телефонної лінії» керівництва та керівників структурних підрозділів Головного управління за посиланням➡️ https://bit.ly/41msxUz.
Возможно, это изображение текст
Починаючи з 10 червня 2021 року в Україні розпочався поступовий перехід на електронний облік трудової діяльності, запровадженні електронні трудові книжки.
Це цифровий аналог паперової трудової книжки.
Роботодавці, застраховані особи, фізичні особи – підприємці, самозайняті особи, направляли в електронній формі відомості про трудову діяльність до Пенсійного фонду через вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua.
Після перевірки та опрацювання Пенсійним фондом України даних та внесення їх до Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування формується електронний варіант трудової книжки.
Інформація про трудову діяльність сформована на підставі звітних даних з персоніфікованого обліку та містить такі реквізити:
дата запису;
місце роботи;
тип запису (прийняття на роботу або звільнення з роботи);
підстава припинення трудових відносин тощо.
Як переглянути свою електронну трудову книжку?
Увійдіть до особистого кабінету на порталі електронних послуг Пенсійного фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), банківської картки (BankID), електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) або використовуючи «Дію.Підпис».
Оберіть в лівому боковому меню пункт «Електронна трудова книжка».
У разі, якщо особа або її страхувальник надавали скановані копії документів про трудову діяльність, результат оцифрування можна переглянути на вкладці «Відцифрована ЕТК».
Уникайте ризиків втрати чи пошкодження паперової трудової книжки та документів про трудову діяльність! Завантажуйте сканкопії на вебпортал Пенсійного фонду України
Як завантажити скановані копії трудової книжки на вебпортал Пенсійного фонду України?
Відеоінструкція «Як завантажити дані до електронної трудової книжки?»  https://cutt.ly/O4frJes
Возможно, это изображение текст «електронна трудова книжка- можливсть зберегти дан про трудову дяльнсть онлайн переваги завантаження сканкопё трудовой книжки на портал електронних послуг пфу: зручний цлодобовий доступ до нформаци надйний захист персональной нформаци вi̇дсутнсть ризику втрати, пошкодження або фальсифкаци даних пфу украни фонд portal. portal.pfu.gov.ua головне управлиння пенсийного фонду украϊни в донецький област»
print