[bvi]
  • Українська
  • English

Інформація з питань пенсійного забезпечення громадян та діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

17.02.2023 в 14:25

16 лютого 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсій лютого для пенсіонерів області.

На пенсійні виплати спрямовано 2967,7 млн грн.

Пенсії через банківські установи профінансовано по 17 лютого включно.

Пенсії через відділення поштового зв’язку профінансовано по 24 лютого включно.

Пенсії військовослужбовців профінансовано в повному обсязі.

#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #фінансування #пенсія #Донеччина #виплати #ВПО

16 лютого 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області завершено фінансування страхових виплат внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

На виплати за соціальним страхуванням спрямовано 210,2 млн грн (в тому числі 15,0 млн грн на оплату лікарняних).

#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #фінансування #страховівиплати #Донеччина #виплати #ВПО

ВИМОГИ ДО РАХУНКА ДЛЯ НАРАХУВАННЯ ПЕНСІЇ

– рахунок має бути відкритим саме для зарахування пенсійних виплат;
– має бути активним.

Під час подання заяви про нарахування пенсії необхідно вказати номер рахунка в міжнародному форматі IBAN, який складається з 29 літер та цифр.

Як внести зміни до пенсійної справи, зокрема – змінити спосіб виплати, банківські реквізити – дивіться за посиланням
http://surl.li/ewncx

Що робити, якщо закінчився термін дії банківської картки? – дивіться за посиланням – http://surl.li/ewncg

Запитували❓️Відповідаємо❗️

Чи можна, щоб заяву на призначення пенсії та всі необхідні документи за мене до органу Пенсійного фонду України подала моя донька?

Законодавством передбачено, що пенсії призначаються за особистим зверненням заявника або автоматично (без звернення) у визначених законом випадках.

Дивіться відеоінструкцію Як подати документи на призначення пенсії онлайн за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=mKbkUM5fTek

У разі, якщо громадянин є, зокрема, недієздатним, або його дієздатність обмежена, то заява про призначення пенсії з необхідними документами подається законним представником.

Звернення щодо призначення пенсії можна подати через вебпортал електронних послуг Фонду або до будь-якого сервісного центру Фонду.

Довідково: Порядок звернення за призначенням (перерахунком) пенсії визначено статтею 44 Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Зручний формат отримання інформації з пенсійних питань, субсидій і пільг на нашому телеграм-каналі https://t.me/PensFond_dn Приєднуйтесь!

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ, ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ

17.02.2023 на території Донецької області працюватимуть наступні поштові відділення, де можливо отримати пенсійні виплати, субсидії, пільги та страхові виплати.

Перелік за посиланням –http://surl.li/exime

print