[bvi]
  • Українська
  • English

Інформація з питань пенсійного забезпечення громадян та діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

07.02.2023 в 14:05

Надано можливість роботодавцям в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua формувати заяву-розрахунок на підставі даних паперового листка непрацездатності.

Для цього у формі заяви-розрахунку необхідно зазначити тип листка непрацездатності «паперовий», вказати його серію, номер та додати до заяви-розрахунку скановану копію паперового лікарняного (кольорову).

Як сформувати та подати заяву-розрахунок для виплат по лікарняних до Пенсійного фонду через електронний кабінет страхувальника на порталі е-послуг Фонду дивіться за посиланням – http://surl.li/ejpcy

Для отримання від Пенсійного фонду України фінансування для оплати лікарняних роботодавцю необхідно подати заяву-розрахунок, що містить інформацію про суми коштів, нараховані застрахованим особам.

У яких випадках електронну заяву-розрахунок може бути відхилено?

По суті, причина одна – це помилки.
Найпоширеніші помилки в електронних заявах-розрахунках за паперовими лікарняними стосуються даних, що вводяться відповідальними особами вручну: це стосується як реквізитів самого листка непрацездатності, так й інформації про застраховану особу. При цьому, для документального підтвердження, скановані копії паперових листків непрацездатності прикріплюються до електронної заяви-розрахунку.

Увага!
В заявах-розрахунках зі статусом “не прийнято” причина відхилення відображається у вигляді коментаря (в особистому кабінеті страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України  https://portal.pfu.gov.ua ).

Тож для своєчасного отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності потрібно уважно перевіряти всі реквізити та реєстраційні дані.

Отримуйте інформацію про е-лікарняний – реєструйтесь на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України  https://portal.pfu.gov.ua та авторизуйтесь в зручний для себе спосіб  https://cutt.ly/V2x0iEX

Стежте за актуальною інформацією з питань державного соціального страхування на Фейсбук-сторінці  https://www.facebook.com/dn.pfy та Телеграм-каналі  https://t.me/PensFond_dn Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
Портал електронних послуг Пенсійного Фонду України  portal.pfu.gov.ua

Бережіть себе та своїх близьких. Заощаджуйте свій час та користуйтеся онлайн-сервісами вебпорталу не виходячи з дому

У 2022 році фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області надали 48 479 консультаційних послуг громадянам, які звернулись на телефони “гарячої лінії” Головного управління.

Спеціалісти допомогли отримати відповіді на важливі питання щодо порядку оформлення пенсій, умов призначення та перерахунку виплат, отримання довідок про стаж та заробітну плату, отримання послуг через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України та мобільний застосунок “Пенсійний фонд”, оформлення пенсійного посвідчення та відображення його в застосунку Дія тощо.

06 лютого 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області профінансовано субсидії та пільги за січень 2023 року в повному обсязі на сумму 75,1 млн грн.

#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #фінансування #субсидії #льготи #Донеччина #виплати #ВПО

 06 лютого 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області профінансовано страхові виплати внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

На виплати за соціальним страхуванням спрямовано 199,9 млн грн (в тому числі 4,8 млн грн на оплату лікарняних).

#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #фінансування #страховівиплати #Донеччина #виплати #ВПО

06 лютого 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсій лютого для пенсіонерів області.

На пенсійні виплати спрямовано 769,3 млн грн.

Пенсії через банківські установи профінансовано по 06 лютого включно.

Пенсії через відділення поштового зв’язку профінансовано по 11 лютого включно.

Пенсії військовослужбовців профінансовано в повному обсязі.

#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #фінансування #пенсія #Донеччина #виплати #ВПО

print