[bvi]
  • Українська
  • English

Інформація для роботодавців

19.02.2024 в 13:30

Міністерство економіки України у партнерстві із Міжнародною організацією з міграції проводить онлайн-опитування роботодавців щодо ринку праці в Україні та становища підприємств.

Опитування роботодавців проводиться з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств, затребуваних професіях та навичках, задля проведення аналізу впливу повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну на ринок праці.

Отримані відповіді дозволять проаналізувати стан підприємств, перспективи галузевого розвитку, затребуваність навичок за професіями, перспективні потреби у професіях та навичках, оцінити можливість та існуючі бар’єри на ринку праці.

Опитування                                  знаходиться                          за посиланням https://forms.gle/4w9eYEtMTPRQZdD88.

Контактна особа з боку Міністерства економіки України у разі виникнення уточнюючих питань або необхідності отримання додаткової інформації – Юлія Квас, головний спеціаліст відділу трудової міграції департаменту праці та зайнятості Міністерства економіки України, +380 (68) 119 79 59, kvas@me.gov.ua.

 

print