[bvi]
  • Українська
  • English

Інформаційний семінар для осіб з інвалідністю за участі соціальних партнерів

22.11.2023 в 14:44

Інтеграція людей з інвалідністю до трудового життя – є одним з пріоритетних напрямків соціальної політики, що реалізується Покровським міським центром зайнятості.

В рамках проведення загальнообласної декади зайнятості для людей з інвалідністю спільно з представниками Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці у Донецькій області, а також Управління соціального захисту населення ПМР Донецької області 22 листопада відбувся захід в онлайн режимі.

Під час заходу фахівчиня з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Анна Неділько ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості з профорієнтації й професійного навчання  та поінформувала про Урядову програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.

Головний державний інспектор відділу контролю з питань праці західного  напрямку  управління інспекційної діяльності у Донецькій області Наталія Кравченко розповіла слухачам про їх права при працевлаштуванні та обов’язки роботодавця, прописані в законодавстві.

Начальник відділу соціальних гарантій Управлління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області Ірина Демян поінформувала присутніх про можливість отримання консультацій з питань оформлення та надання засобів реабілітацій, санітарно-курортного лікування, отримання направлень до реабілітаційних установ професійної  та соціальної адаптації.

Заходи такого формату сприяють вирішенню питань соціального захисту, адаптації у суспільстві, підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці та легальному працевлаштуванню людей з інвалідністю.

print