ХВИЛИНА МОВЧАННЯ ДО ДНЯ ПАМ‘ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ
27.11.2021 в 8:53
Голова Покровської районної адміністрації Андрій БОНДАРЕНКО разом із керівництвом районної ради та депутатами вшанували пам‘ять жертв голодоморів хвилиною мовчання.
Щороку, у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів.
Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 4 до 7 мільйонів людей.
Сьогодні, о 16.00 запрошуємо всіх долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання, запаливши у вікні своєї оселі свічку як символ пам’яті та віри у майбутнє в рамках Всеукраїнської акції «Запали свічку».
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/260321074_2016252405208300_5289015100279627055_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/260358159_2016252385208302_755928276994880570_n.jpg)