[bvi]
  • Українська
  • English

Гранти від Мінекономіки на розвиток переробних підприємств: як подати заявку та уникнути помилок

15.03.2024 в 12:17

Запрошуємо приєднатися до вебінару «Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств», що відбудеться 21 березня 2024 року о 16:00. Під час заходу ви дізнаєтеся про можливості державної підтримки переробного бізнесу та особливості подачі заявок на грант. Організатор – Команда підтримки реформ Міністерства економіки України.

“Переробка має стати складовою національної економічної ідеї”, – наголосила Міністр економіки України Юлія Свириденко у листопаді 2023 року. Грантова програма для підтримки переробних підприємств стала частиною проєкту єРобота, який Мінекономіки запустило для підтримки підприємництва у липні 2022 року. Станом на березень 2024 р. з моменту запуску програми підприємці, які займаються переробкою, отримали 633 гранти на 3,2 млрд грн.

Кожен підприємець може отримати грант на розвиток або відкриття переробного бізнесу на суму до 8 млн грн. Подати заявку можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення власної справи. Заяви подаються через портал Дія разом з бізнес-планом. Обов’язковою умовою отримання гранту є створення нових робочих місць.

Під час вебінару «Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств» ви дізнаєтеся:
 умови участі у програмі підтримки переробних підприємств,
 практичні поради заповнення грантової заявки, проходження співбесіди,
 найпоширеніші помилки, які роблять підприємці та як їх уникнути.
Вебінар відбудеться за участі Надії Бігун, заступниці Міністра економіки України. Модератор – Денис Шемякін, директор Команди підтримки реформ Мінекономіки.
Реєстрація на вебінар обов’язкова: https://cutt.ly/jwN0ATb7

Зареєстровані учасники отримають посилання на трансляцію у день вебінару.
Захід відбудеться за сприяння Міністерства економіки України та Всеукраїнської асоціації громад.
Для детальнішої інформації контактуйте з Командою підтримки реформ Мінекономіки: Едуард Лаптєв Адміністративний асистент Команди підтримки реформ Мінекономіки mineconomy@reforms.in.ua +380671238962

 

print