[bvi]
  • Українська
  • English

Грантовий конкурс: Дослідження міграції медичних працівників в Україні

15.06.2021 в 13:24

https://www.prostir.ua/?grants=hrantovyj-konkurs-doslidzhennya-mihratsiji-medychnyh-pratsivnykiv-v-ukrajini

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для проведення дослідження ситуації з міграцією медичних кадрів в Україні.

Грантові заявки необхідно подати до 24 червня 2021 року включно.                        

Загальна сума гранту не перевищуватиме 700 000 гривень.

Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

  • Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять  незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.
  • Мати номер DUNSдля отримання грантів у розмірі понад $ 25000. (Партнери Проекту можуть подати заяву на http://fedgov.dnb.com/webform)
  • Мати реєстраційний номер SAMдля грантів більше $ 25,000. (заявники Проекту можуть зареєструватися на https://www.sam.gov/ Для реєстрації необхідно мати номер DUNS)

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, заклади, власниками яких є іноземці, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи.

Серед додаткових вимог до відповідних організацій: 

Наявний досвід роботи зі стейкхолдерами системи охорони здоров’я України, досвід у сфері розробки та впровадження систем управління персоналом, включаючи кадрову політику та процеси; наявний досвід розробки та впровадження навчальних планів та тренінгів у сфері управління персоналом; знання медичної реформи в Україні, включаючи процеси децентралізації тощо.

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №20 «RESEARCH ON HEALTH WORKFORCE MIGRATION IN UKRAINE») що міститься в додатку до даного оголошення (RFA 20_RESEARCH_MIGRATION_fin ) та на порталі грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документівдо них необхідно подати через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io).

Заявники повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hrs.net.ua до кінця робочого дня 16 червня 2021 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше 17 червня 2021 року.

Інформаційний семінар / вебінар відбудеться о 15:00 15 червня 2021 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти grant@hrs.net.ua до 11:00 – 15 червня 2021 року.

Заявки приймаються до 23:59  – 24 червня 2021 року.

print