[bvi]
  • Українська
  • English

Головні новини Донеччини за день

26.04.2024 в 10:00

Щонайменше 1 людина загинула в Очеретиному. 4 поранених у Красногорівці і один у Гірнику. Це наслідки сьогоднішніх обстрілів Донеччини. Крім того, ворог відкривав вогонь по іншим населеним пунктам області.

Під вогонь потрапило і Удачне — за попередньою інформацією, росіяни ударили по селищу ракетою. Там 2 людини загинули і 1 поранена. Також 1 людина загинула у селищі Курахівці.

Волинь прийматиме мешканців Донеччини. З 2 травня розпочинається безкоштовна евакуація до територіальних громад Волинської області.  Поїзд курсуватиме 1 раз на 8 днів. Влада надасть безкоштовне житло та інші види соціальної допомоги.

Сіверська міська військова адміністрація спільно з Бахмутською районною військовою адміністрацією передали чергову партію допомоги 54 механізованій бригаді. Зокрема, для військових придбали 2 розвідувальних дрони. Передали і інше військове обладнання.

14150 жителів Донеччини долучились до відбудови регіону з початку дії урядового проєкту «Армія відновлення». За участь у таких роботах сплачують щонайменше 8000 грн за місяць. Охочих запрошують долучитися до корисної справи.

print