[bvi]
  • Українська
  • English

Головні новини Донеччини за день

22.04.2024 в 18:30

Оперативна ситуація на Донеччині станом на ранок 22 квітня: ворог обстріляв населені пункти трьох громад області. Є загиблі та поранені, також зафіксовані значні руйнування від атак росіян. З лінії фронту евакуйовано 112 людей.

Допомога ВПО у новому етапі професійного життя. Активне сприяння у пошуках роботи переселенцям надають фахівці служби зайнятості. Цього року завдяки їхній допомозі роботу отримали 3,3 тисячі переселенців Донеччини.

На Донеччині відновлюють роботу молодіжні ради в громадах. В області запрацювали вже 19 таких осередків. Таким чином юнаки і дівчата матимуть змогу формувати молодіжну політику та пропонувати свої проєкти.

Конкурс серед юних донеччан до Міжнародного дня Матері-Землі. Упродовж тижня 70 команд – 210 учасників виконували низку завдань. Підсумки конкурсу будуть оприлюднені 7 травня.

У Дії можна придбати військові облігації, названі на честь окупованих Макіївки та Бахчисарая. Це цінні папери й дієвий спосіб підтримати українську економіку та армію. Українці вже придбали понад 4 мільйони облігацій і заробили на цьому.

Ветеран з Добропілля повернувся до навчання дітей волейболу після втрати ноги на фронті. Андрій Аскеров з Добропільської громади – приклад незламності та непохитної віри. До повномасштабного вторгнення він працював гірником та тренером з волейболу.

print