[bvi]
  • Українська
  • English

Головні новини Донеччини за день

20.04.2024 в 10:00

Ворог щодня атакує Донеччину. Станом на ранок 19 квітня росіяни вбили 4 мешканців області. Всього за добу рф 18 разів обстріляла населені пункти регіону. З лінії фронту евакуйовано 121 людину.

Президент України Володимир Зеленський відвідав Донецьку область. Глава держави оглянув будівництво фортифікаційних споруд. Також побував у медичній роті  десантників, де вручив нагороди.

«Пакунками малюка» забезпечують пологові будинки Донеччини. Породілля або родина може конвертувати «пакунок» у гроші. Їх переведуть на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в АТ КБ «ПриватБанк».

Ще у майже 3 тисячах помешканнях на Донеччині знову з’явилось світло. 18 квітня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повернули світло в 1 населений пункт.

У Богородичному облаштували модульний банно-пральний комплекс. Він повністю автономний — має власну свердловину, генератор та котел для нагріву води. Люди можуть тут прийняти душ та випрати речі. Паливом забезпечує Святогірська громада.

Стартувала обласна культурно-мистецька акція до Дня вишиванки: «Вишиваю волю – Вишиваю долю». Мистецька акція передбачає створення фотозон – імітацій вишитого полотна з елементами закодованих слів: ВОЛЯ, ДОЛЯ, ДОНЕЧЧИНА. Презентація відбудеться у травні на заходах, присвячених Дню вишиванки.

print