[bvi]
  • Українська
  • English

Головні новини Донеччини за день

07.04.2024 в 20:00
Внаслідок ворожого обстрілу Донеччини загинули дві людини, одна поранена. Загалом, за добу росіяни 13 разів обстріляли населені пункти області. З лінії фронту евакуйовано 383 людини, зокрема 10 дітей.
https://dn.gov.ua/…/operativna-situaciya-po-doneckij…
На Другому Донецькому водогоні завершились ремонтні роботи. Наразі триває відновлення гідравлічної схеми магістрального водогона з подальшим його заповненням.
https://dn.gov.ua/…/na-drugomu-doneckomu-vodogoni…
Донецька ОДА спільно із благодійниками надає допомогу жителям Донеччини, які через бойові дії опинились у скрутних умовах. Загалом розподілили понад 400 тонн благодійної допомоги. Крім того, передали 15 тисяч наборів насіння овочевих культур для весняної посівної.
https://dn.gov.ua/…/donecka-oda-spilno-iz…Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електрику у ще 15 тисячах домівок. Фахівці змогли з дозволу військових усунути низку пошкоджень мереж та повернути електрику у 17 населених пунктах прифронтової області.
https://dn.gov.ua/…/popri-obstrili-dtek-donecki…
Дітей з прифронтових громад Покровського району відправили на відпочинок до Прикарпаття. У дорогу вирушили 44 учня Авдіївської та Покровської громад проведуть відпочинок в одному з санаторіїв Івано-Франківщини. Це вже третя поїздка для дітей.
https://dn.gov.ua/…/ditej-z-prifrontovih-gromad… 
print