[bvi]
  • Українська
  • English

Головні новини Донеччини за день

15.03.2024 в 10:53

Житлові та адмінбудівлі потрапили під обстріл на Донеччині. За минулу добу війська рф 15 разів відкривали вогонь по населених пунктах області. З лінії фронту евакуювали 719 осіб, серед яких 126 – діти. Така оперативна ситуація станом на ранок 14 березня
https://dn.gov.ua/…/operativna-situaciya-po-oblasti…

Ще дві області України готові прийняти евакуйованих мешканців Донеччини. Цього разу жителі прифронтової області можуть знайти прихисток у Рівненській та Волинській областях. Там, зокрема, визначились з конкретними місцями розташування. Евакуація в зазначені регіони розпочнеться 23 березня.
https://dn.gov.ua/…/rivnenska-ta-volinska-oblasti…

До обстеження сільськогосподарських земель приступили фахівці-вибухотехніки на Донеччині. Поля хочуть очистити і зробити придатними для обробки. Фахівці вже попрацювали на одній з таких ділянок поблизу деокупованого села, де майже не залишилося вцілілих будинків.
https://dn.gov.ua/…/fahivci-vibuhotehniki-rozpochali…

12 років ув’язнення отримав інформатор, який «зливав» позиції ЗСУ під Авдіївкою. Окупанти планували здійснити ракетно-дронову атаку по бойових позиціях українських військ. Співробітники СБУ спрацювали на випередження і затримали зловмисника.
https://dn.gov.ua/…/za-materialami-sbu-12-rokiv-za…

141 дитина з 17 громад Донеччини перебуває на оздоровленні у центрі «Смарагдове місто», що переміщений на Хмельниччину. Протягом зміни діти проходитимуть шкільний курс навчання та братимуть участь у майстерках, конкурсах, спортивно-ігрових програмах та екскурсіях.
https://dn.gov.ua/…/141-ditina-z-17-gromad-donechchini…

print