[bvi]
  • Українська
  • English

Фонд соціального страхування України завершив передачу справ потерпілих до Пенсійного фонду

07.02.2023 в 13:03

З 01 січня 2023 року в Україні триває реорганізація системи соціального страхування – Фонд соціального страхування України передав свої завдання і функції до Пенсійного фонду. Зокрема, до компетенції ПФУ тепер входить фінансування одноразових і щомісячних страхових виплат.
Протягом січня спеціалісти міських та районних відділень управління ВД Фонду соціального страхування в Донецькій області здійснювали передачу особових справ про страхові виплати потерпілих на виробництві до Головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області. Попри величезні обсяги документів, а передавались також і архівні справи, фахівці ФССУ завершили цю роботу в максимально короткі терміни. Наразі загалом по області передано понад 53 400 справ. Це дозволить Пенсійному фонду забезпечити страховий захист близько 31 тисячі мешканців області, які постраждалі внаслідок нещасних випадків на виробництві або мають професійне захворювання, а також їх родин.
Слід зазначити, що кошти направляються Пенсійним фондом на ті ж рахунки, що були визначені потерпілими або членами їх сімей у відповідних заявах до Фонду соціального страхування.
Відтепер отримати актуальну інформацію щодо стану страхових виплат потерпілі на виробництві можуть на офіційних вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:

·        у соціальній мережі Facebook –https://www.facebook.com/dn.pfy

·        у телеграм-каналі – https://t.me/PensFond_dn

print