[bvi]
  • Українська
  • English

Енергетики повернули світло майже 4 тисячам родин Донеччини

20.02.2023 в 10:16

 

За 17 лютого фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повернули ремонти електромереж у 14 населених пунктах, знеструмлених через бойові дії. Завдяки цьому світло вдалося повернути майже 4 тисячам родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електропостачання на Донеччині, попри важку ситуацію з обстрілами.

За 17 лютого аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили світло жителям 14 населених пунктів Донецької області. Світло повернули 3 970 родин.

На Донеччині триває ескалація бойових дій. Ворог активно продовжує обстріли на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках.

Через постійні обстріли без електропостачання наразі залишаються 110 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 360 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook . Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print