[bvi]
  • Українська
  • English

Енергетики ДТЕК повернули світло ще у 1,5 тисячі осель Донеччини

14.04.2024 в 18:07

Впродовж доби, 13 квітня, аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових виконати низку ремонтів у 9 населених пунктах. Це дозволило повернути електрику у домівки 1,5 тисяч родин жителів Донеччини, що були знеструмлені через обстріли. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Протягом останньої доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання у 9 населених пунктах прифронтової Донеччини. Знову зі світлом − 1,5 тисячі родин.

Донеччина залишається зоною найбільш активних бойових дій. За інформацією Донецької ОВА, за останню добу росіяни 15 разів обстріляли населені пункти області. З лінії фронту евакуйовано 87 людей, у тому числі 7 дітей.

Постійні ворожі обстріли продовжують руйнувати енергосистему. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 781-шу добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print