[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі за добу відновив електрику ще для майже 2 тисяч родин

13.07.2023 в 15:39

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повернути електропостачання жителям 8 населених пунктів, постраждалих через обстріли регіону. Знову отримали доступ до електрики майже 2 тисячі родин. Енергетики продовжують відновлювати мережі, постраждалі від обстрілів, щойно вони стихають та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За вчора спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електропостачання 8 населених пунктів Донеччини. У домівках 1 822 тисяч родин знову є світло.

В Донецькій області продовжуються важкі бої. За інформацією Міністерства оборони, ворог і надалі зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Куп’янському напрямках, де протягом доби відбулося понад 35 бойових зіткнень.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 505 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!    

print