[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі за добу вдалося відновити електрику для 1,8 тисяч родин

21.02.2024 в 15:42

Учора аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових виконати низку ремонтів та повернути світло жителям 5 населених пунктів, постраждалих через обстріли. Зі світлом 1,8 тисяч родин на Донеччині. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновення світла прифронтового регіону щойно це стає можливим.

За 20 лютого фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили світло у 5 населених пунктах. Електрика повернулася в оселі 1 819 родин, чиї домівки були знеструмлені через бойові дії.

На Донеччині зберігається важка ситуація. За інформацією очільника регіону Вадима Філашкіна, минулої доби ворог обстріляв населені пункти Донеччини 19 разів. Зокрема, ракетного удару зазнав Краматорськ.

Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 728 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print