[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі за добу повернув світло для понад 11 тисяч родин

21.03.2024 в 11:40

За добу аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електропостачання у двох населених пунктах, постраждалих від обстрілів на Донеччині. Cвітло повернули в домівки понад 11 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.
Попри обстріли 20 березня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання для жителів двох населених пунктів. 11 032 родини знову зі світлом.
Донецька область продовжує піддаватися постійним обстрілам. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 757 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print