[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі за добу повернув електрику у 21 населений пункт, знеструмлений через обстріли

15.02.2024 в 13:51

Попри активні бойові дії в регіоні за вчора аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових виконати низку ремонтів та відновити електропостачання 21 населеного пункту. 19,5 тисяч домівок місцевих жителів знову підключені до електрики. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе, для відновлення світа на Донеччині, щоб підтримати жителів прифронтового регіону у важкій ситуації постійних бойових дій.

За останню добу фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково повернути світло у 21 населений пункт. Це дозволило повернути електрику у оселі 19 548 родин.

Донеччина залишається ареною активних боєзіткнень. За інформацією Національної поліції, за добу окупанти завдали 21 удару по цивільному населенню регіону. Зокрема, тільки Селидове зазнало двох ракетних атак за добу.

Постійні обстріли продовжують руйнувати енергосистему регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 722 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print