[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі відновив світло для 1,2 тисячі домогосподарств

29.01.2023 в 15:07

За добу спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути електропостачання у 2 населених пункти. Це дало змогу відновити електрику для 1,2 тисячі домогосподарств. Попри загострення ситуації в області фахівці енергокомпанії роблять усе можливе задля відновлення електропостачання у прифронтовому регіоні, щойно військові надають дозвіл на проведення робіт.
За 27 січня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли виконати низку відновлень у 2 населених пунктах. Знову отримують електроенергію 1 207 домогосподарств.
Активні бойові дії на території Донецької області продовжуються. За інформацією Міністерства оборони, противник продовжує вести наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках. за минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах 11 населених пунктів на Донеччині.
Наразі без світла – 99 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 339 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

print