[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі відновив електрику в оселях понад 7 тисяч родин

29.03.2024 в 12:49

28 березня обстріли Донеччини не стихали. Попри усі складнощі фахівці ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових, змогли відновити електропостачання 25 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Знову отримують електропостачання понад 7 тисяч родин. Енергетики роблять усе можливе задля відновлення світла на Донеччині, щойно це стає можливим.

За вчора спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відремонтувати мережі для відновлення електропостачання ще 25 населених пунктів. Світло повернулося в оселі 7 110 родин.

В Донецькій області зберігається важка ситуація. Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 765 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print