[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі відновив електрику у 16 населених пунктах, знеструмлених через обстріли

08.02.2024 в 11:08

7 лютого фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося потрапити до низки пошкоджень мереж та відремонтувати їх.  Світло повернулося в оселі жителів 16 населених пунктів Донеччини. А це понад 5 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії приступають до відновлень, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Протягом останньої доби спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електропостачання ще у 16 населених пунктах. Завдяки цьому оселі 5 348 родин знову підключені до електрики.

Донеччина залишається ареною активних боєзіткнень. Тривають артобстріли, ракетні та авіаудари. Через постійні обстріли ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 715 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Сьогодні над відновленнями в області працює понад 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print