[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі відновив електрику для понад 60 тисяч домогосподарств за тиждень

10.01.2023 в 10:41

За тиждень аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання для жителів 91 населеного пункту. Знову отримують світло понад 60 тисяч домогосподарств на Донеччині. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.
Протягом тижня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електрику у 91 населеному пункті у Донецькій області. 62 836 домогосподарств прифронтового регіону знову отримують електропостачання.
Зокрема за вчора енергетики повернули світло для понад 4 тисяч домогосподарств у 16 населених пунктах.
В Донецькій області тривають важкі боєзіткнення. За інформацією Міністерства оборони, ворог веде наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Лиманському напрямках. Ситуація в регіоні залишається дуже складною. Поки що без електропостачання залишаються 100 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.
Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 320 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

print