[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання 10,3 тисяч домівок за добу

14.05.2024 в 12:38

За вчора спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі попри важку ситуацію в області змогли повернути електрику у 6 населених пунктів, знеструмлених через постійні обстріли. Світло знову повернулося в оселі 10,3 тисяч родин прифронтової Донеччини. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе задля відновлення світла в Донецькій області, попри постійні обстріли.

13 травня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових змогли потрапити до низки пошкоджень і відремонтувати їх. Завдяки цьому світло повернулося у 6 населених пунктів Донеччини. Знову з електропостачанням 10 367 родин.

Бойові дії на Донеччині тривають. За інформацією очільника області Вадима Філашкіна, минулої доби ворог 11 разів обстріляв мирні населені пункти Донеччини.

Обстріли тривають і продовжують руйнувати мирні міста та села, знищуючи у тому числі енергоінфраструктуру. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 811 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print