[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електрику для понад 63 тисяч родин у 87 населених пунктах за тиждень

18.07.2023 в 10:30

З 10 по 16 липня попри постійні обстріли фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових відремонтувати низку пошкоджень мереж та обладнання. Це дало змогу відновити електропостачання понад 63 тисячам родин у 87 населених пунктах, знеструмлених через бойові дії. Крім того, за вихідні енергетики відновили світло для понад 15 тисяч родин на Донеччині, знеструмлених через негоду. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За тиждень аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути світло у 87 населених пунктів. 63 491 родина знову мають доступ до електропостачання.

В  Донецькій області зберігається важка ситуація. За інформацією Міністерства оборони, противник зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Мар’їнському, Авдіївському та Куп’янському напрямках, де за добу сталося 36 бойових зіткнень.

Без електропостачання поки що залишаються 106 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Додала енергетикам роботи й негода: на вихідних спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання для понад 15 тисяч родин, постраждалих через відключення електрики через зливу та ураганний вітер.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 510 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print