[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі протягом лютого відновив світло для майже 190 тисяч родин

05.03.2024 в 11:01

В лютому ДТЕК Донецькі електромережі попри постійні обстріли продовжував відновлення електрообладнання, пошкодженого через бойові дії. За місяць електрику вдалося повернути у 190 населених пунктів Донеччини. Електрику знову отримують майже 190 родин прифронтового регіону. Усього ж з початку повномасштабного вторгнення енергетики відновили електропостачання для 7 млн родин*.

На Донеччині тривають важкі бої. Постійні обстріли продовжують руйнувати мережі та обладнання. Попри усі ризики енергетики продовжують відновлення і протягом лютого змогли повернути світло жителям 190 населених пунктів. Це дало можливість відновити електропостачання 189 655 осель.

Аварійні бригади енергокомпанії лагодять пошкоджені ворогом лінії та роблять усе можливе для того, аби повернути електропостачання в населені пункти, постраждалі від обстрілів. Однак енергетики не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 740 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленням в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

* з урахуванням, що в деякі населені пункти світло повертали вже десятки разів.

print