[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі протягом грудня відновив світло для майже 430 тисяч родин

05.01.2024 в 10:31

В грудні ДТЕК Донецькі електромережі попри обстріли та негоду продовжував відновлення електрообладнання, пошкодженого через бойові дії. За місяць електрику вдалося повернути у 770 населених пунктів Донеччини. Електрику знову отримують майже 430 родин прифронтового регіону. Усього ж за другий рік війни енергетики відновили електропостачання для майже 3 млн родин.

Бойові дії на Донеччині лишаються дуже активними. Постійні обстріли продовжують руйнувати мережі та обладнання. Попри усі ризики енергетики продовжують відновлення та відновили світло для 770 населених пунктів за грудень. В оселі 429 969 родин повернулося світло.

У тому числі за останній тиждень року фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання у 342 населених пунктах. Та повернули світло в домівки 168 тисяч родин.

Аварійні бригади енергокомпанії лагодять пошкоджені ворогом лінії та роблять усе можливе для того, аби повернути електропостачання в населені пункти, постраждалі від обстрілів. Однак енергетики не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Всього з початку повномасштабної  війни енергетики відновили електроживлення у майже 3 млн домогосподарств Донеччини*.

Нагадаємо, що в грудні на Донеччині вирувала аномальна негода, що викликала серйозні знеструмлення в регіоні – за її час енергетики відновили електрику для понад 360 тисяч родин.

Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

* з урахуванням, що в деякі населені пункти світло повертали вже десятки разів.

print