[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі продовжує ремонти мереж: знову зі світлом 7 тисяч родин

10.01.2024 в 15:35

Протягом доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 9 населених пунктів, знеструмлених через бойові дії в регіоні. Знову отримують електропостачання 7 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

8 січня спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електрику у 9 населених пунктах Донеччини. Світло повернулося в оселі 7 066 родин.

На Донеччині зберігається важка ситуація через постійні обстріли. За інформацією Національної поліції, за останню добу обстріляні шість населених пунктів регіону. Зокрема, трьох ракетних ударів зазнав Покровськ.

Через активні бойові дії на Донеччині постійно ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 685 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює понад 60 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print