[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі продовжує ремонти мереж: за добу зі світлом майже 9 тисяч родин

06.02.2024 в 13:14

5 лютого спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових змогли потрапити до низки пошкоджень мереж та обладанння і відремонтувати їх. Це дало змогу відновити електрику в домівках майже 9 тисяч родин, оселі яких були знеструмлені через обстріли. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електропостачання прифронтового регіону, щойно це стає можливим, щоб підтримати жителів області у важкій ситуації постійних бойових дій.
За останню добу аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 1 населеного пункту, постраждалого через постійні обстріли регіону. Знову з електрикою 8 825 родин.
На Донеччині тривають важкі бої. Через постійні обстріли ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 713 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює понад 60 бригад енергокомпанії.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print