[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі продовжує ремонти мереж після обстрілів: зі світлом ще 3 населених пункти

20.02.2024 в 12:19

За 19 лютого спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електрику для жителів 3 населених пунктів Донеччини, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Знову отримує електропостачання понад тисяча родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Учора спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі попри важку ситуацію в регіоні вдалося відновити електропостачання 3 населених пунктів. Світлом знову можуть користуватися 1 152 родини.

Обстріли Донеччини тривають. Продовжуються ракетні та авіаудари. Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 727 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print