[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі продовжує ремонти мереж після обстрілів: з електрикою майже 4 тисячі родин

03.06.2024 в 11:12

2 червня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових виконали низку ремонтів мереж та відновили електропостачання 14 населених пунктів. Зі світлом знову домівки майже 4 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим.

За вчора енергетикам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електрику у 14 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Знову отримують електропостачання 3 892 родини.

Обстріли Донецької області продовжуються. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 830 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print